Spotkanie uczniów klas I-III z teatrem - „Baśń o Królowej Śniegu”

2019-10-10

Dnia 10 października br. uczniowie klas I-III udali się do Domu Kultury w Kętach w celu obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. „Baśń o Królowej Śniegu”.

Podczas spektaklu aktorzy z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa zaprosili dzieci   w niezwykłą podróż do krainy Królowej Śniegu, podczas której mali widzowie z wielkim wzruszeniem śledzili historię braterskiej przyjaźni Gerdy i Kaja. Ta jakże piękna, zimowa opowieść, rozgrzała serca wszystkich osób zgromadzonych na widowni. Dzieci były oczarowane bajkową scenografią oraz strojami i rekwizytami używanymi przez aktorów. Zabawne teksty, wesołe piosenki, efekty świetlne i dźwiękowe zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Obejrzane przedstawienie wywarło na wszystkich widzach wielkie wrażenie. Świadczyły o tym rozmowy prowadzone tuż po zakończeniu przedstawienia.

Joanna Kołodziejczyk