Świetlica on-line

KIEDY DZIECKO SIĘ NUDZI
ŚWIETLICOWE ATRAKCJE W TWOIM DOMU

Drodzy Rodzice,
w obecnej sytuacji świetlica szkolna nie może sprawować opieki nad Waszymi dziećmi. Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że zmuszone do przebywania w domu dzieciaki w końcu kiedyś zaczną się nudzić, dlatego przygotowałyśmy pakiet różnych świetlicowych atrakcji do wykorzystania w Państwa domach.

Co piątek będziemy publikować w tej zakładce nowe propozycje różnych zadań możliwych do wykonania  w domu, samodzielnie przez dziecko lub wspólnie przez członków rodziny.
Podsyłamy Państwu również kilka linków do stron z ciekawymi propozycjami dla dzieci i rodziców, oraz artykuły na - naszym zdaniem - interesujące tematy.
Miłośnicy dobrej lektury, którym zabrakło już w domu książek do czytania, znajdą również linki do biblioteki online.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się ciekawe i umilą ten trudny czas.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez mobiDziennik.

Nauczycielki świetlicy

#ZOSTANWDOMU