Spektakl "Wiosna, ach to ty!"

2024-03-31

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną uczniowie ze starszej grupy świetlicy szkolnej zaprosili swoje koleżanki i kolegów oraz dyrekcję szkoły na spektakl "Wiosna, ach to ty!", przygotowany pod kierunkiem pani Olgi Onyszkiewicz specjalnie na powitanie wiosny. Wybór daty premiery nie był przypadkowy, bowiem właśnie 27 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. W pięknej, wiosennej dekoracji, przygotowanej przez panią Annę Czekańską, uczennice i uczniowie brawurowo odegrali swoje role. O oprawę muzyczną zadbał pan Ryszard Rejman, dzięki któremu cała grupa świetlicowa pięknie zaśpiewała piosenki " Słoneczko dzisiaj późno wstało" oraz "Wiosna, wiosenka". Gromkie oklaski na końcu były w pełni zasłużone.