Razem z Grupą - kolejny projekt z Grupą Kęty S.A.

2023-04-07

Niejednokrotnie już mogliśmy się przekonać, że dzięki życzliwości i pomocy ze strony Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły oraz hojności Grupy Kęty S.A., możemy  doposażać szkołę w nowoczesny sprzęt, który pomaga nam w organizowaniu ciekawych zajęć dla naszych uczniów.

Tym razem dzięki inicjatywie pani Patrycji Szymalskiej oraz pani Aleksandry Kliś – pracujących w Grupie Kęty S.A.  – świetlica szkolna wzbogaciła się o supernowoczesny sprzęt nagłaśniający JBL Charge 5 oraz kolumnę mobilną Ibiza PORT15UHF-MKII, a także tablet Samsung Galaxy A7 Lite, dzięki któremu będzie można korzystać z nowoczesnych funkcji głośników zarówno w salach szkolnych jak i na zewnątrz.

Sprzęty zakupione w ramach projektu  „Razem z GRUPĄ. Dbamy o zdrowie psychiczne naszych dzieci” zostaną wykorzystane już wkrótce podczas przygotowywanego z uczniami świetlicy, pod kierunkiem pań Renaty Zawarus i Olgi Onyszkiewicz, musicalu „W wesołej krainie Jana Brzechwy”. Udział w tym spektaklu pozwala dzieciom zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i rozwijać własne umiejętności. Stwarza także możliwość współdziałania w grupie, pokazania swoich mocnych stron oraz budowania relacji społecznych, a tym samym odwraca uwagę dzieci od negatywnych wydarzeń w kraju i na świecie.

Olga Onyszkiewicz

Renata Zawarus