PODZIĘKOWANIE!

2024-04-02

29 lutego zakończyliśmy trwającą w naszej szkole od ponad miesiąca akcję „KUP PAN SZCZOTKĘ” „PODAJ MYDŁO”, której inicjatorem jest fundacja Redemptoris Missio z siedzibą w Poznaniu.

Zebrane szczoteczki, pasty do zębów i mydła w kostce zostały  przekazane Fundacji, skąd trafią do podopiecznych misyjnych placówek w Afryce. Powędrowały od nas całkiem pokaźne paczki, które z pewnością będą powodem cudownych i ZDROWYCH uśmiechów na twarzach mieszkających tam dzieci.

Trzeba przyznać, że akcja cieszyła się dużym powodzeniem.  Kolejny raz wykazaliście się ogromną empatią, niosąc bezinteresowne wsparcie.

Za okazywaną pomoc – wspieranie działań Fundacji na rzecz najbiedniejszych mieszkańców świata, nasza placówka otrzymała tytuł:

„SZKOŁA Z MISJĄ”

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz dzieciom za zrozumienie i otwarte serce.  Zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.