Obchody Dnia Chłopaka w klasie II d

2019-09-30

30 września przypada Dzień Chłopaka. W klasie II d obchody tego święta stały się już tradycją. Z tej okazji dziewczynki złożyły chłopcom życzenia oraz obdarowały ich łakociami. Słodka niespodzianka bardzo się im spodobała. Ponadto Emilka przygotowała dla małych dżentelmenów specjalny upominek;) Kacperek z kolei pomyślał, że koleżankom też będzie miło, gdy i one otrzymają trochę słodkości, dlatego wszystkie dzieci z klasy poczęstował pysznymi muffinkami. To miłe wydarzenie sprawiło uczniom wiele radości!

Joanna Kołodziejczyk