KLASA 3B I 3C NA SZKOLNEJ WYCIECZCE W OŚRODKU H2O W KICZYCACH !!!


2023-05-18

17 maja br. uczniowie klasy 3b i 3c uczestniczyli  w wycieczce do  Ośrodku H2O w Kiczycach, brali udział  warsztatach Lego Fun.                                                                                                               

     Celem wycieczki było: zintegrowanie  zespołu klasowego, wykorzystanie klocków LEGO w rozwijaniu kreatywnego myślenia,  poznanie i wykorzystanie zasad zdrowej rywalizacji, kształtowanie umiejętności współpracy w grupie. W czasie zajęć powstawały wspaniałe domy, samoloty, samochody, a także tunele. Był czas na zabawę, integrację, ciepły posiłek i relaks.  

      Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale też bardzo zadowoleni z głowami pełnymi niezapomnianych wrażeń...

      Zabawa, integracja i wspaniała współpraca dzieci to przepis na niezapomnianą wycieczkę!!!