Akcja integracja, klasa 4d

2024-04-02

Pierwsze miesiące nauki w tym roku szkolnym uczniowie klasy 4d spędzali nie tylko w salach lekcyjnych. Przygotowaliśmy sporo ciekawych spotkań integracyjnych, podczas których lepiej się poznawaliśmy, nawiązywaliśmy nowe, klasowe przyjaźnie a także zauważyliśmy jak szybko zmieniamy się i dorastamy. Nasze integracyjne spotkania i akcje obejmowały między innymi: Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – lekcję w bibliotece szkolnej, udział w koncercie umuzykalniającym, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, warsztaty edukacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej oraz w kęckim muzeum, spotkania w Domu Kultury; wspólne wypiekanie pizzy i obchodzenie "tłustego czwartku". Niedawno poznawaliśmy jedną z technik zdobienia wielkanocnych jajek. Braliśmy udział w ciekawych warsztatach "Wielkanocne tradycje", prowadzonych przez panią dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej. Każdy z nas ozdobił wielkanocne jajko techniką filcowania, a przy okazji poznaliśmy znaczenie i wartość polskich tradycji ludowych. Nasze wspólne wyjście, czy udział w warsztatach edukacyjnych, koncertach, sprzyjają zacieśnianiu więzi i tworzeniu nowych przyjaźni w klasie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

AWR