„Z ortografią na Ty”
11 kwietnia odbył się w naszej szkole Konkurs ortograficzny dla klas II
„Z ortografią na Ty”
Celem konkursu było podniesienie poziomu kompetencji ortograficznych uczniów, wyrabianie nawyku stosowania reguł ortograficznych, wdrażanie do „zdrowej rywalizacji” oraz "dobra zabawa".
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce Jan Jarosz 2b
II miejsce Nikodem Pikoń 2b
III miejsce Aleksandra Drabczyk 2b
Karolina Sekuła 2c
Hanna Banasik 2c
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulujemy wyników!
