„Z ortografią na Ty”


2025-05-09

11 kwietnia odbył się w naszej szkole Konkurs ortograficzny dla  klas II

„Z ortografią na Ty”

Celem konkursu było podniesienie poziomu kompetencji ortograficznych  uczniów, wyrabianie nawyku stosowania reguł ortograficznych, wdrażanie do „zdrowej rywalizacji” oraz  "dobra zabawa".

 

Laureatami konkursu zostali:

 I miejsce     Jan Jarosz 2b            

II miejsce   Nikodem Pikoń 2b

          III miejsce  Aleksandra Drabczyk 2b

                     Karolina Sekuła 2c

                     Hanna Banasik 2c

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulujemy wyników!