Pasowanie na ucznia
Dnia 17 października 2025 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Kętach odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami oraz rodzicami. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótką część artystyczną, podczas której z dużym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego aktu pasowania na ucznia, a wychowawcy wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy otrzymali serdeczne gratulacje i życzenia sukcesów w nauce. Wśród publiczności obecni byli rodzice pierwszoklasistów, którzy z dumą obserwowali występ swoich dzieci.
Magdalena Rakowska
Fot. Tomasz Biernat
