"Kocham słyszeć"


2023-11-01

Miesiąc październik w naszej szkole miał na celu uświadamianie uczniów w tematyce niedosłuchu. Nasza placówka wzięła udział w akcji "Kocham słyszeć" już po raz drugi. Cieszymy się, że możemy kontynuować rozpoczęte w roku ubiegłym działania i doskonalić swoją wiedzę.

Celem akcji było:

- poznanie funkcjonowania i znaczenia zmysłu słuchu;

- uwrażliwienie na potrzeby dzieci z wadą słuchu;

- zapoznanie z protezami słuchowymi: implantem ślimakowym oraz aparatem słuchowym;

- poznanie wskazówek dotyczących dbania o własny słuch;

Zapraszamy do fotorelacji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do realizacji projektu.