I miejsce dziewcząt w powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym


2025-05-20

20 maja w hali sportowej oraz na stadionie w Brzeszczach odbyły się powiatowe zawody w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym.

W Czwórboju La Gminę Kęty, godnie reprezentowały uczennice naszej szkoły, zajmując I miejsce i awansując do etapu rejonowego.

 Skład drużyny dziewcząt:

Milena Tomasiewicz, Dominika Gaweł, Olga Ficoń, Zuzanna Jekiełek, Dorota Wójcik, Anna Boba, Emilia Kaczor, Nina Niedziela.

Ogromne brawa za zaangażowanie i wolę walki.

B.Kawończyk