I miejsce dziewcząt w powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym
20 maja w hali sportowej oraz na stadionie w Brzeszczach odbyły się powiatowe zawody w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym.
W Czwórboju La Gminę Kęty, godnie reprezentowały uczennice naszej szkoły, zajmując I miejsce i awansując do etapu rejonowego.
Skład drużyny dziewcząt:
Milena Tomasiewicz, Dominika Gaweł, Olga Ficoń, Zuzanna Jekiełek, Dorota Wójcik, Anna Boba, Emilia Kaczor, Nina Niedziela.
Ogromne brawa za zaangażowanie i wolę walki.
B.Kawończyk
