Gminne Igrzyska Dzieci w koszykówce 3x3


2025-11-07

7 listopada 2025 r. w hali OSiR w Kętach odbyły się zawody koszykówki 3x3 dla uczniów klas 4–6 szkół podstawowych.

Dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły znakomite 3 miejsce!
Reprezentowały nas:

• Milena Tomasiewicz (6c)
• Anna Kramarz (6a)
• Mia Zawada (6a)
• Oliwia Blaut (6d)


Drużyna chłopców zajęła miejsce 5–6, walcząc ambitnie w każdym meczu:

• Olaf Lichański (6c)
• Mikołaj Bogacz (6c)
• Karol Zacny (6a)
• Jakub Rybak (6d)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania, sportowej postawy i ogromnej woli walki!

B.Kawończyk, P.Skalak