"Cała Polska czyta dzieciom"
"Cała Polska czyta dzieciom" to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest promocja regularnego czytania dzieciom przez rodziców, opiekunów i inne osoby dorosłe. Celem kampanii jest wzmacnianie więzi z dzieckiem, rozwijanie jego wyobraźni, języka i umiejętności czytelniczych.
Czytanie to nie tylko sposób na spędzenie czasu, ale także metoda wspomagająca wszechstronny rozwój dziecka: psychiczny, umysłowy, społeczny i moralny.
Uczniowie klas młodszych naszej Jedynki wzięli udział w tym projekcie. Z zainteresowaniem i zaangażowaniem słuchali czytanego tekstów. Wybierali losowo rozdział z książki Justyny Bednarek: „Wnuczka antykwariusza”.
Zapraszamy do fotorelacji😊
