Awans do zawodów wojewódzkich


2025-05-29

Ponowny sukces naszych dziewcząt w Czwórboju Lekkoatletycznym w Brzeszczach. 29.05.2025r. drużyna dziewcząt, zajmując I miejsce w zawodach rejonowych zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego w Rabce Zdroju.

Skład drużyny: Milena Tomasiewicz, Dominika Gaweł, Olga Ficoń, Zuzanna Jekiełek, Dorota Wójcik, Zuzanna Rodak.

Gratulacje dla dziewcząt oraz samych sukcesów w zawodach wojewódzkich.

B.Kawończyk