1 września w „Jedynce”

2022-08-29

Czas wakacji dobiegł końca i mury naszej szkoły wypełnił gwar i śmiech wypoczętych uczniów. W szkolnej auli nad głowami kolejnych roczników zatrzepotał szkolny sztandar i wybrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”. Nauczycieli i uczniów przywitała nowa pani dyrektor, Renata Droździk, która przypomniała piękną misję naszej szkoły : „Wychować człowieka dobrego, mądrego i otwartego na świat” . Podkreślając wagę tych wartości, przypomniała smutną kartę historii- 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pani dyrektor zwróciła też uwagę słuchaczy na to, że każdy może osiągnąć wymarzony cel, jeśli tylko będzie wytrwale, systematycznie i cierpliwie do niego dążył, nie zrażając się porażkami. Na zakończenie życzyła uczniom i nauczycielom owocnego roku szkolnego 2022/23, zaś uczniowie życzyli pani dyrektor zdrowia, cierpliwości oraz cudownych pomysłów na szkołę, do której będziemy chodzić z radością.