OSIĄGNIĘCIA 2018/2019

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE  

I OKRES ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

KLASY 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ 3 GIMNAZJUM

 

KONKURS

UCZEŃ

KLASA

OSIĘGNIĘCIE

OPIEKUN

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Wiktoria Oboza

7b

etap rejonowy

Agata Płonka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Konrad Stempak

Józef Żmudka

8a

8c

etap rejonowy

Agnieszka Walecka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych

Martyna Rusek

Konrad Rybak

3B

3A

etap rejonowy

Katarzyna Wysogląd

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

Alicja Sordyl

8c

etap rejonowy

Dorota Pawińska

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

Joanna Mrowiec

Kryspin Kucha

8a

8a

etap rejonowy

Andrzej Kołodziejczyk

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas gimnazjalnych

Mikołaj  Balwierz

3A

etap rejonowy

Dorota Pawińska

Małopolski Konkurs Chemiczny dla uczniów klas gimnazjalnych

Szymon Moroń

3A

etap rejonowy

Beata Jarosz

Małopolski Konkurs z Fizyki dla uczniów klas gimnazjalnym

Kryspin Kucha

8a

etap rejonowy

 

kwalifikacja

do etapu wojewódzkiego

Kinga Bogunia

Małopolski Konkurs z Fizyki dla uczniów klas gimnazjalnych

Mateusz Balwierz

Szymon Moroń

3A

3A

etap rejonowy

 

Kinga Bogunia

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów klas gimnazjalnych

Adrian Kubisiak

3B

etap rejonowy

 

kwalifikacja

do etapu wojewódzkiego

Marek Mizera

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów klas gimnazjalnych

Alicja Kubica

Mikołaj Balwierz

Dominik Dyduch

3B

3A

3C

etap rejonowy

Marek Mizera

Małopolski Konkurs Tematyczny „Od algorytmu do programu”

Kryspin Kucha

8a

etap rejonowy

Jolanta

Wójcikiewicz - Paw

XXII Międzynarodowy 
Ekumeniczny Konkurs Wiedzy 
Biblijnej
''Jonasz 2018/2019''

Karolina Chrostek

Grażyna Chrostek

Kacper Korpacki

7b

7b

7a

etap rejonowy

Bogusława Kała

XXII Międzynarodowy 
Ekumeniczny
Konkurs Wiedzy 
Biblijnej
''Jonasz 2018/2019''

Natalia Boba

8 c

etap rejonowy

ks. Władysław Sporek

Biblijny Konkurs Tematyczny dla uczniów szkół podstawowych
„Z Dobrą Nowiną przez Życie”

Emilia Korpacka

Aniela Olearczyk

Kacper Korpacki

Karolina Chrostek

Grażyna Chrostek

4a

4d

7a

7b

7b

etap rejonowy

Bogusława Kała

Biblijny Konkurs Tematyczny dla uczniów szkół podstawowych
„Z Dobrą Nowiną przez Życie”

Natalia Boba

Wiktoria Szombara

8c

8c

etap rejonowy

ks. Władysław Sporek

Konkurs Matematyczny
o Puchar Dyrektora
V Liceum Ogólnokształcącego
w Bielsku - Białej

Mikołaj Balwierz

Szymon Moroń

3A

3A

awans do finału

Dorota Pawińska

Gminny Konkurs Historyczny o Puchar Burmistrza Gminy Kęty

Alicja Kubica

Katarzyna Wielgosz

Dominik Dyduch

3B

3C

3C

I miejsce drużynowo

Agata Ledwoń

„Najlepsza gra komputerowa w programie Scratch” konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Kętach

Aleksander Bakalarski

Jakub Nycz

 

Kamil Marek

Natalia Łęcka

5d

5e

 

5e

6b

I miejsce

ex aequo

 

wyróżnienie

wyróżnienie

Jolanta

Wójcikiewicz-Paw

 

                                                                                                                                                            

 

 

OSIĄGNIĘGIA SPORTOWE

I OKRES ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

KLASY 4 -8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ 3 GIMNAZJUM

 

KONKURS

UCZEŃ

KLASA

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

I runda rozgrywek Akademii Siatkówki rocznika 2008 dziewcząt – kategoria „single”

Zuzanna Handy

 

Pola Handzlik

5b

 

5c

I miejsce

 

VIII miejsce

 

Ireneusz Sidło

IX Beskidzki Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska

Piotr Papież

6a

I miejsce

Dorota Katańska

IX Beskidzki Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska

Mateusz Grabowski

7a

III miejsce

Grażyna Konior

IX Beskidzki Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska

Angelika Pasternak

 

Kamil Majkut

3A

 

3A

III miejsce

 

IV miejsce

Anna Handzlik

IX Beskidzki Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska

Dominik Tlałka

8a

IV miejsce

Krystyna Szwajca

IX Beskidzki Regionalny Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych Polska

Natalia Adamus

3C

Indywidualny Konkurs Sprawności (IKS) – I miejsce

Radosław Talar

Katarzyna Munio

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 1-3 SP

W KONKURSACH SZKOLNYCH I POZASZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM  2018/2019 (I okres)

 

KONKURS

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

MIEJSCE

Gminny Konkurs „Olimpiada Malucha 2018”

 

 

Monika Papla

1d

I miejsce (rzut piłką lekarską)

Ksawery Matusiak

2b

I miejsce (bieg wahadłowy)

Maja Górecka

3a

I miejsce (bieg 25m)

Maja Górecka

3a

I miejsce (rzut piłką lekarską)

Maja Górecka

3a

I miejsce (bieg wahadłowy)

Brian Fabia

3b

I miejsce (bieg wahadłowy)

Ksawery Matusiak

2b

II miejsce (bieg na 25m)

Agata Gworek

2d

II miejsce (bieg na 25m)

Agata Gworek

2d

II miejsce (bieg wahadłowy)

Karol Mrowiec

2a

II miejsce (bieg wahadłowy)

Maja Górecka

3a

II miejsce (skok w dal)

Krystian Kula

3a

II miejsce (rzut piłką lekarską)

Krystian Kula

3a

II miejsce (bieg wahadłowy)

Natalia Puchała

3b

II miejsce (bieg wahadłowy)

Brian Fabia

3b

II miejsce (skok w dal)

Brian Fabia

3b

II miejsce (bieg na 25m)

Maja Niedziela

2b

III miejsce (bieg na 25m)

Natalia Puchała

3b

III miejsce (bieg na 25m)

Julia Kurnik

3b

III miejsce (bieg wahadłowy

Julia Kurnik

3b

III miejsce (skok w dal)

Szkolny konkurs plastyczny

„Polska w oczach dziecka”

Sonia Królicka

1a

I miejsce

Patrycja Kwaśniak

1d

I miejsce

Maja Niedziela

2b

I miejsce

Rafał Więcek

2d

I miejsce

Berenika Ślęczka

3b

I miejsce

Adam Tułodziecki

1c

II miejsce

Bartosz Szafron

2a

II miejsce

Klaudia Kwaśniak

3b

II miejsce

Błażej Naglik

1a

III miejsce

Hanna Piotrowska

2b

III miejsce

Edyta Klęczar

3a

III miejsce

Rita Bogunia

1a

wyróżnienie

Wiktoria Ogiegło

1c

wyróżnienie

Ksawery Matusiak

2b

wyróżnienie

Amelia Waligóra

2d

wyróżnienie

Lena Haczek

3b

wyróżnienie

Rodzinny Konkurs

na Najpiękniejszą

Ozdobę Świąteczną

Sabina Cyper

2c

I miejsce

Jakub Lacheta

3b

I miejsce

Emilia Zaręba

1d

II miejsce

Tymon Micorek

1c

wyróżnienie

Bartosz Mirocha

1c

wyróżnienie

Natalia Domasik

2c

wyróżnienie

Antoni Kuźma

2c

wyróżnienie

Szkolny Konkurs

Kolęd i Pastorałek

całą klasa

1c

I miejsce

Wiktoria Kanik

3b

I miejsce

„Rytmiczne Dzieciaki”

1a

II miejsce

„Promyczki”

2b

III miejsce

„Gwiazdeczki”

2c

III miejsce

Małe Gwiazdeczki”

1d

wyróżnienie

Lena Haczek

3a

wyróżnienie

Lena Ostafin

3a

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs „Dalsze przygody

Gangu Słodziaków”

cała klasa 2a

2a

wyróżnienie (jedno z 500)

Konkurs plastyczny

w ramach kampanii

No promil - No Problem

Aleksandra Szłapa

1b

wyróżnienie

 

Script logo