OSIĄGNIĘCIA 2016/2017

 

OSIĄGNIĘCIA 2016/2017 SP – NAUKA

 

 

 

Etap rejonowy – Karol Puchała, Karolina Chrostek, Grażyna Chrostek, Paulina Puchała

Op.Małgorzata Franiak

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz SP

 

 

 

Nagroda – Weronika Zacny

Wyróżnienie - Szymon Szafraniec, Martyna Kliś

Op. Agata Płonka

XV Powiatowy konkurs plastyczny "Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej kolęda, kolęda!"

 

 

 

I miejsce – Józef Żmudka

Op. Małgorzata Czech

Konkurs dwujęzyczny " Mały Poliglota „

 

Finaliści – Paulina Puchała, Karol Puchała

Op. Małgorzata Franiak

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej " Jonasz" 2016/2017

 

Finaliści – Wiktoria Szombara

Op. Bogusława Kała

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej " Jonasz" 2016/2017

 

 

I miejsce drużynowo – Wiktoria Oboza, Konrad Stempak, Józef Żmudka

II miejsce indywidualnie - Józef Żmudka

III miejsce indywidualnie – Wiktoria Oboza

Op. Agata Płonka

VII Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Dyrektora ZSG 1 Kęty „English is easy”

 

 

Etap rejonowy – Martyna Kliś, Wiktoria Oboza

Op. Agata Płonka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

 

Laureat II stopnia – Kacper Korpacki

Laureat III stopnia – Izabela Januszyk, Wiktoria Oboza

Wyróżnienie – Grażyna Chrostek

Op. Agata Płonka

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „Memory Master”

 

 

 

7 miejsce w Polsce – Wiktoria Oboza

6 miejsce w Polsce – Kacper Korpacki

9 miejsce w Polsce – Patrycja Orlicka

Op. Agata Płonka

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus”

 

 

 

Wyróżnienie – Anna Bochniak

Op. Agata Płonka

III Ogólnopolski Konkurs „Moje miejsce na ziemi”

 

 

 

Wyróżnienie – Katarzyna Byrska

Op. Agata Płonka

Regionalny Konkurs Plastyczny „Trzeźwość moja wartość”

 

 

 

Wyróżnienie – Weronika Zacny

Op. Agata Płonka

Konkurs plastyczny "No promil- no problem"

 

 

 

Wyróżnienie – Anna Bochniak, Martyna Kliś

Op. Agata Płonka

Międzynarodowy Konkurs ”Mieszkam w Beskidach”

 

 

 

I miejsce – Justyna Fajfer

Op. Agata Płonka

Konkurs „Stop dopalaczom

 

 

 

Nagroda - Martyna Kliś, Szymon Szafraniec, Julia Kubica

Op. Agata Płonka

VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Lubię Smoki”

 

 

 

 

I miejsce – Anna Bochniak

I miejsce – Julia Kubica

Op. Agata Płonka

Konkursu plastyczny "W świecie Pippi Langstrumpf"

 

 

 

I miejsce - Maciej Radwan i Natalia Boba, Kryspin Kucha

Patrycja Zaręba

Op. Jolanta Wójcikiewicz – Paw

Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

Etap rejonowy - Józef Żmudka, Konrad Stempak

Op. Agnieszka Walecka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

 

 

II miejsce indywidualnie - Józef Żmudka

V miejsce indywidualnie – Konrad Stempak

Op. Agnieszka Walecka

VII Konkurs Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora ZSG nr 1 w Kętach

''English is Easy''

 

 

 

Wyróżnienie - Józef Żmudka, Natalia Boba

Op. Agnieszka Walecka

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ''Albus''

 

 

 

I miejsce drużynowo – Wiktoria Oboza, Józef Żmudka, Konrad Stempak

Op. Agnieszka Walecka

VII Konkurs Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora ZSG nr 1 w Kętach

''English is Easy''

 

 

 

Laureat – Natalia Boba

Laureat III stopnia – Alicja Sordyl, Amelia Gajda

Wyróżnienie – Józef Żmudka

Op. Agnieszka Walecka

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego ''Memory Master''

 

 

 

Wynik bardzo dobry – Tomasz Tomaszewski, Michał Chylaszek

Wynik dobry – Jan Stanecki

Op. Renata Droździk, Katarzyna Puchała, Małgorzata Paw

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

 

 

Wyróżnienie – Emilia Korpacka, Jan Stanecki, Michał Chylaszek

Op. Renata Droździk, Katarzyna Puchała, Małgorzata Paw

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

 

Wyróżnienie – Agata Domasik, Nikodem Janik

Op. Maria Dziedzic

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

 

Wyróżnienie – Paweł Drabek

Op. Lucyna Matlak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

 

Wynik bardzo dobry – Kryspin Kucha

Op. Andrzej Kołodziejczyk, Grażyna Konior

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

 

Laureat – Emilia Korpacka

Wyróżnienie – Daria Rus, Michała Chylaszek, Jan Stanecki

Op. Katarzyna Puchała

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Laureat – Jakub Nycz

Op. Katarzyna Puchała

Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego "Olimpusek"

 

 

Nagroda – Lena Ficoń

Op. Magdalena Żużałek – Urbaś

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Aniela Olearczyk

Op. Joanna Kołodziejczyk

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Jakub Niedziela, Antoni Nikiel

Op. Ewa Szafran, Anna Haczek

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Dominik Bogunia

Op. Dorota Baścik - Kołek

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Aleksander Bakalarski

Op. Dorota Bryndza

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Brygida Ślęczka, Dawid Dubiel

Op. Dorota Bryndza

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

 

Wyróżnienie – Wojciech Warias

Op. Maria Dziedzic

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

Wyróżnienie – Martyna Bryja, Patrycja Głód, Alicja Sordyl

Op. Jadwiga Szemik

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

 

 

14 miejsce w Polsce – Piotr Orłowski

Op. Lidia Ćwiertnia, Elżbieta Szczepańska

Konkurs z języka angielskiego „Olimpusek”

 

 

III miejsce drużynowo - Natalia Boba, Alicja Sordyl, Józef Żmudka

Op. Katarzyna Opyrchał

Gminny Konkurs Ortograficzny dla Szkół Podstawowych

pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

 

 

II miejsce – Anna Drabek

Op. Agnieszka Mrowiec – Łatanik

XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

 

 

 

I miejsce – Karolina Skowronek

III miejsce – Klaudia Fabia

Op. Agata Płonka

Konkurs plastyczny „Bezpieczny dom” organizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA 2016/2017 GIM – NAUKA

 

 

 

Etap rejonowy – Piotr Fidyt, Sebastian Soczawa

 

Op. Jolanta Wójcikiewicz – Paw, Jarosław Zieliński

 

Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do progamu”

 

 

 

Wynik bardzo dobry – Mikołaj Balwierz, Grzegorz Chrostek, Piotr Fidyt, Mateusz Wrona

 

Op. Dorota Pawińska

 

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

 

 

 

Awans do II etapu - Grzegorz Chrostek

 

Op. Dorota Pawińska

 

Olimpiada Matematyczna OMJ

 

 

 

Etap rejonowy - Grzegorz Chrostek, Maria Naglik, Mateusz Wrona, Piotr Fidyt, Wiktoria Ledwoń, Justyna Fajfer, Bartosz Węgrzyn

 

Op. Beata Jarosz

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

 

 

 

Etap wojewódzki - Grzegorz Chrostek

 

Op. Beata Jarosz

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

 

 

 

Finalista - Grzegorz Chrostek

 

Op. Beata Jarosz

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

 

 

 

Wynik bardzo dobry – Daria Nowak

 

Wynik dobry – Zuzanna Blachura, Dominik Dyduch

 

Op. Małgorzata Czech

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”

 

 


I miejsce drużynowo – Daria Nowak, Grzegorz Chrostek, Konrad Rybak

 

I miejsce indywidualnie – Daria Nowak

 

II miejsce indywidualnie – Grzegorz Chrostek

 

Op. Małgorzata Czech

 

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego o Puchar Burmistrza Kęt

 

" I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EUROPEJCZYKIEM "

 

 

 

Wynik dobry – Daria Nowak, Zuzanna Blachura, Dominik Dyduch

 

Op. Małgorzata Czech

 

Konkurs dwujęzyczny " Mały Poliglota „

 

 

 

Wyróżnienie – Zuzanna Matlak

 

Op. Małgorzata Czech

 

XVI Przeglądu Twórczych Form Pracy Dzieci i Młodzieży w Językach Obcych

 

POLIGLOTA 2017”

 

 

 

III miejsce – Barbara Sztefko

 

Wyróżnienie – Zuzanna Matlak

 

Op. Małgorzata Czech

 

Konkurs poezji śpiewanej w ramach projektu "OJCZYSTY- POLSKI- MÓJ"

 

 

 

Laureat – Grzegorz Chrostek

 

Finalistka – Maria Naglik

 

Op. Bogusława Kała

 

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

" Jonasz" 2016/2017

 

 

 

II miejsce drużynowo - Dorota Harężak. Kinga Zięba, Szymon Nikiel

 

Op. Beata Betlej

 

V Gminny Konkurs Historyczny " Miejsce w którym żyję.."

 

 

 

Etap rejonowy – Celina Kierzek, Patrycja Orlicka, Grzegorz Chrostek

 

Op. Agata Płonka

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

 

 

II miejsce drużynowo - Celina Kierzek, Patrycja Orlicka, Grzegorz Chrostek

 

III miejsce indywidualnie - Patrycja Orlicka

 

Op. Agata Płonka

 

XV Konkurs Języka Angielskiego

 

o Puchar Burmistrza Gminy Kęty „Do you speak english?”

 

 

 

Najlepszy wynik w szkole - Patrycja Orlicka

 

Op. Agata Płonka

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

 

 

 

 

Laureat II stopnia – Piotr Fidyt

 

Laureat III stopnia – Celina Kierzek, Karolina Kowalska

 

Wyróżnienie – Patrycja Orlicka

 

Op. Agata Płonka

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „Memory Master”

 

 

 

9 miejsce w Polsce - Patrycja Orlicka

 

Op. Agata Płonka

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus”

 

 

 

Wyróżnienie – Agnieszka Wadoń

 

Op. Agata Płonka

 

Konkurs „Stop dopalaczom

 

 

 

II miejsce – Grzegorz Chrostek

 

IV miejsce – Justyna Pudełko

 

V miejsce – Daria Nowak

 

Op. Kinga Bogunia, Beata Jarosz

 

Powiatowy Konkurs Chemiczny „Młody Chemik”

 

 

 

II miejsce – Dorota Harężlak

 

Op. Jolanta Herl

 

V konkurs prozatorski OJCZYSTY - POLSKI- MÓJ- KĘTY- 2017

 

 

 

 

III miejsce - Marcin Łysoń , Łukasz Bogacz, Adam Bochniak

 

Op. Jolanta Wójcikiewicz – Paw

 

Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

II miejsce – Agnieszka Wadoń

 

Op. Jolanta Wójcikiewicz – Paw

 

Konkurs fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna”

 

 

 

I miejsce – Emil Smolarek

 

II miejsce – Katarzyna Wielgosz

 

Op. Agnieszka Mrowiec – Łatanik

 

XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

 

 

 

Finalista – Mateusz Wrona

 

Etap wojewódzki – Grzegorz Chrostek

 

Op. Dorota Pawińska

 

Małopolski Konkurs z Matematyki

 

 

 

I miejsce – Dorota Harężlak

 

Op. Jolanta Herl

 

Konkurs Literacki Inspirowany Twórczością Marii Konopnickiej

 

pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty

 


Finaliści – Maria Naglik, Grzegorz Chrostek

 

Op. ks. Władysław Sporek

 

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej

 

" Jonasz" 2016/2017

 

 

 

Etap wojewódzki – Jan Wielgosz

 

Op. Agata Ledwoń

 

IV edycja Małopolskiego Konkursu Historycznego " Żołnierze wyklęci - rotmistrz Pilecki i Danuta Siedzikówna w panteonie polskiej historii"

 

 

 

III miejsce – Kinga Zięba, Dorota Harężlak, Szymon Nikiel

 

Op. Beata Betlej

 

V Gminny Konkurs Historyczny pt. "Miejsce w którym żyję..."

 

 

 

Laureatka – Agnieszka Wadoń

 

Op. Jacek Stwora

 

VIII Regionalny Turniej Teatralny „Wywiedzione ze słowa” dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Powiatu Oświęcimskiego i Burmistrza Gminy Kęty oraz honorowym patronatem Teatru Groteska w Krakowie

 

 

 

III miejsce – Agnieszka Wadoń, Justyna Pudełko, Dorota Harężlak

 

Op. Jacek Stwora, Jolanta Herl

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego "Jestem Polakiem - znam swój język" pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty

 

 

 

I miejsce - Justyna Pudełko

 

Op. Jacek Stwora

 

Konkurs "Gimnazjalny Mistrz Ortografii" o Puchar Dyrektora PZ nr 11

 

w Kętach

 

 

 

Wynik bardzo dobry – Mikołaj Balwierz, Szymon Moroń, Sebastian Soczawa, Piotr Fidyt,

 

Justyna Pudełko, Mateusz Wrona, Grzegorz Chrostek

 

Op. Dorota Pawińska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

 

 

Finalista – Grzegorz Chrostek, Mateusz Wrona

 

Op. Kinga Bogunia

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

 

 

 

I miejsce drużynowo - Grzegorz Chrostek, Mateusz Wrona, Piotr Fidyt

 

I miejsce indywidualnie - Grzegorz Chrostek

 

II miejsce indywidualnie - Mateusz Wrona

 

III miejsce indywidualnie - Piotr Fidyt

 

Op. Kinga Bogunia

 

Gminny Konkurs Fizyczny o Puchar Dyrektora ZSP w Bulowicach

 

 

 

Wyróżnienie - Grzegorz Chrostek, Piotr Fidyt

 

Op. Kinga Bogunia

 

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE – 2016/2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

UCZEŃ

KONKURS

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

Wiktoria Oboza

Martyna Kliś

 

Konrad Stempak

Józef Żmudka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Etap rejonowy

Agata Płonka

 

 

Agnieszka Walecka

Katarzyna Byrska

Regionalny Konkurs Plastyczny "Trzeźwość moja wartość"

Wyróżnienie

Agata Płonka

Anna Bochniak

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Moje miejsce na ziemi"

Wyróżnienie

Agata Płonka

Karol Puchała

Karolina Chrostek

Grażyna Chrostek

Paulina Puchała

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz

Etap rejonowy

Małgorzata Franiak

Wiktoria Szombara

Natalia Boba

XX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz

Etap rejonowy

Bogusława Kała

Natalia Boba

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

VI miejsce w województwie

Małgorzata Czech

Michał Chylaszek

Tomasz Tomaszewski

 

Jan Kanty Stanecki

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Wynik bardzo dobry

 

 

Wynik dobry

Katarzyna Puchała

Małgorzata Paw

Renata Droździk

Szymon Szafraniec

Martyna Kliś

XV Powiatowy konkurs plastycznyTradycje świąteczne i noworoczne. Hej kolęda, kolęda!”

 

Wyróżnienie

Agata Płonka

Weronika Zacny

XV Powiatowy konkurs plastyczny "Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej kolęda, kolęda!"

Nagroda

Agata Płonka

 

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE – 2016/2017

GIMNAZJUM

 

UCZEŃ

KONKURS

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

Adrian Kubisiak

Ogólnopolski Szkolny Konkurs Literacki „Rotmistrz Pilecki Bohater Niezwyciężony” o nagrodę Minister Edukacji Narodowej

Wyróżnienie

Jacek Stwora

Grzegorz Chrostek

Celina Kierzek

Patrycja Orlicka

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Etap rejonowy

Agata Płonka

Grzegorz Chrostek

Mateusz Wrona

Piotr Fidyt

Małopolski Konkurs Matematyczny

Etap rejonowy

Dorota Pawińska

Mateusz Wrona

Grzegorz Chrostek

Małopolski Konkurs z Fizyki

Etap rejonowy

Kinga Bogunia

Grzegorz Chrostek

Małopolski Konkurs Chemiczny

Etap rejonowy

Kinga Bogunia

Mateusz Wrona

Piotr Fidyt

Bartosz Węgrzyn

Wiktoria Ledwoń

Justyna Fajfer

Maria Naglik

Małopolski Konkurs Biologiczny

Etap rejonowy

Beata Jarosz

Grzegorz Chrostek

Małopolski Konkurs Biologiczny

Etap wojewódzki

Beata Jarosz

Grzegorz Chrostek

Małopolski Konkurs Geograficzny

Etap rejonowy

Marek Mizera

Sebastian Soczawa

 

Piotr Fidyt

Tematyczny Konkurs Informatyczny "Od algorytmu do programu”

Etap rejonowy

Jolanta Wójcikiewicz-Paw

 

Jarosław Zieliński

Grzegorz Chrostek

Maria Naglik

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz

Etap rejonowy

ks. Władysław Sporek

Barbara Sztefko

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

XI miejsce w województwie

Małgorzata Czech

Grzegorz Chrostek

Olimpiada Matematyczna Juniorów OMJ

Awans do II etapu

Dorota Pawińska

Grzegorz Chrostek

Piotr Fidyt

Mateusz Wrona

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącym nr 5 w Bielsku-Białej

Awans do zawodów finałowych

Dorota Pawińska

Mikołaj Balwierz

Grzegorz Chrostek

Piotr Fidyt

Mateusz Wrona

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Wynik bardzo dobry

Dorota Pawińska

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – SP 2016/2017

I miejsce - Piotr Papież

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

 

 

 

II miejsce - Kamil Wróbel, Mateusz Grabowski

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

 

 

 

III miejsce - Dominik Tlałka, Dawid Droździk

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

 

III miejsce w biegu na 300m – Kamila Nieckula

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Biegu Integracyjnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Nie Widzę Przeszkód” w ramach XVIII edycji Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”

 

 

 

II miejsce w biegu na 50m - Piotr Papież

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

II miejsce w rzucie piłeczką palantową - Mateusz Grabowski

 

IV miejsce - Piotr Hrapkowicz

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Lucyna Burczyk, Jadwiga Zięba

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

I miejsce w skoku w dal z miejsca - Piotr Papież, Mateusz Grabowski

 

II miejsce - Piotr Hrapkowicz

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Lucyna Burczyk, Jadwiga Zięba

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

 

 

I miejsce - Olivier Handy, Paweł Bogacz, Kamil Kierpiec, Sajmon Gieras,

 

Mateusz Duchnicki, Nikodem Cinal, Jakub Korczyk, Mikołaj Piwowarski, Igor Kubala, Kacper Matusiak, Dominik Szymański, Bartosz Błasiak

 

Op. Bogusława Kawończyk, Bożena Pietrasiewicz

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

XII miejsce - Olivier Handy, Paweł Bogacz, Kamil Kierpiec, Wojciech Tarsa,

Mateusz Duchnicki, Szymon Ługowski, Jakub Korczyk, Mikołaj Piwowarski,

 

Igor Kubala, Kacper Matusiak, Dominik Szymański, Paweł Niedziela

Op. Bożena Pietrasiewicz, Bogusława Kawończyk

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

 

III miejsce - Agnieszka Jarosz, Julia Opaszowska, Aleksandra Niemczyk, Julia Warias, Weronika Legień, Zuzanna Handzlik, Wiktoria Łoboz, Klaudia Hrapkowicz,

 

Alicja Sordyl, Laura Wołoszyn, Aneta Pawelec, Urszula Kubala

Opiekun: Bogusława Kawończyk, Paweł Skalak,

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

 

V miejsce - Aneta Pawelec,Klaudia Hrapkowicz, Wiktoria Łoboz, Alicja Sordyl,

 

Weronika Zacny, Karolina Chmiel

 

 

Op. Bogusława Kawończyk, Paweł Skalak, Bożena Pietrasiewicz

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – GIM 2016/2017

 

 

 

 

 

III miejsce – Mateusz Balwierz, Mikołaj Balwierz, Mateusz Wrona, Maria Naglik

 

Op. Bożena Pietrasiewicz, Ireneusz Sidło

 

Powiatowa Drużynowa Gimnazjada w Szachach

 

 

 

 

 

VI miejsce i awans do rejonu - Szymon Nikiel

 

Op. Paweł Skalak

 

Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym Indywidualnym

 

 

 

 

 

VIII miejsce w biegu na 100m oraz XII miejsce w skoku w dal - Roman Majewski

 

 

Op. Ireneusz Sidło

 

 

Wojewódzka Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

 

 

 

 

XVIII miejsce w pchnięciu kulą - Adrian Wacięga

 

 

Op. Arkadiusz Blachura

 

 

Wojewódzka Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

 

 

 

 

II miejsce w biegu na 100m oraz II miejsce w skoku w dal - Roman Majewski

 

Op. Ireneusz Sidło

 

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

 

 

 

 

III miejsce w pchnięciu kulą - Adrian Wacięga

 

 

Op. Arkadiusz Blachura

 

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

 

 

 

 

VIII miejsce w biegu na 100m oraz XII miejsce w skoku w dal - Roman Majewski

 

 

Op. Ireneusz Sidło

 

 

XVIII miejsce w pchnięciu kulą - Adrian Wacięga

 

 

Op. Arkadiusz Blachura

 

Wojewódzka Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

 

 

 

I miejsce - Angelika Pasternak, Arkadiusz Walusiak,

 

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

II miejsce - Kamil Majkut

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

III miejsce - Natalia Adamus

 

p. Anna Handzlik, Dorota Katańska

 

 

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

 

 

 

I miejsce w biegu na 300m – Angelika Pasternak, Filip Rusinek

 

II miejsce w sprinterskim biegu na 300m - Michał Grygierczyk

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Radosław Talar

 

Biegu Integracyjnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Nie Widzę Przeszkód” w ramach XVIII edycji Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z Wzajemnością”

 

 

 

I miejsce w biegu na 50m - Angelika Pasternak, Filip Rusinek

 

II miejsce - Arkadiusz Walusiak

 

III miejsce - Kamil Majkut

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Radosław Talar

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

I miejsce w biegu na 100m - Angelika Pasternak

 

II miejsce - Arkadiusz Walusiak

 

III miejsce - Filip Rusinek

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Radosław Talar

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Natalia Adamus

 

IV miejsce – Kamil Majkut

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Radosław Talar

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

II miejsce w skoku w dal z miejsca – Natalia Adamus

 

Op. Anna Handzlik, Dorota Katańska, Radosław Talar

 

Beskidzkie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. w Andrychowie

 

 

 

VI miejsce – Szymon Nikiel

 

Op. Paweł Skalak

 

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnym Tenisie Stołowym

 

 

 

II miejsce - Maciej Pająk, Filip Mrowiec, Konrad Kawczyński ,

 

Szymon Hankus, Jakub Matlak, Dominik Błasiak, Tomasz Mieszczak,Adrian Wacięga, Adrian Kubisiak, Bartosz Węgrzyn

 

 

Op. Op. Arkadiusz Blachura, Ireneusz Sidło

 

Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

 

 

I miejsce - Maciej Pająk, Kacper Własiński , Filip Mrowiec, Konrad Kawczyński ,

 

Szymon Hankus, Jakub Matlak, Dominik Błasiak, Tomasz Mieszczak,Adrian Wacięga, Miłosz Kwolczak, Bartosz Węgrzyn

 

 

Op. Op. Arkadiusz Blachura, Ireneusz Sidło

 

 

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

 

 

 

I miejsce – Maciej Pająk, Kacper Własiński, Szymon Hankus

 

Op. Op. Arkadiusz Blachura, Ireneusz Sidło

 

 

Turniej Piłki Siatkowej „Kopernik”

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – 2016/2017

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

UCZEŃ

KONKURS

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

Kliś Konrad

Alicja Sordyl

Julia Radwan

Klaudia Hrapkowicz

Piotr Papież

Szymon Ługowski

Sonia Makuch

Marta Florczak

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

 

II miejsce w stylu grzbietowym

III miejsce w stylu klasycznym

II miejsce w stylu grzbietowym

II miejsce w stylu dowolnym

II miejsce w stylu klasycznym

III miejsce w stylu grzbietowym

I miejsce w stylu klasycznym

I miejsce w stylu

Bożena Pietrasiewicz

Bogusława Kawończyk

Paweł Skalak

Piotr Papież

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

I miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Kamil Wróbel

Mateusz Grabowski

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

II miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Dominik Tlałka

Dawid Droździk

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

III miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Szymon Własiński

VI Igrzyska Dzieci Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych w Bielanach

 

I miejsce w skoku w dal

oraz III miejsce w rzucie piłką lekarską

Dorota Baścik-Kołek

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – 2016/2017

GIMNAZJUM

 

UCZEŃ

KONKURS

OSIĄGNIĘCIE

OPIEKUN

Mateusz Balwierz

Mikołaj Balwierz

Mateusz Wrona

Maria Naglik

Powiatowa Drużynowa Gimnazjada w Szachach

III miejsce

Bożena Pietrasiewicz

Ireneusz Sidło

Szymon Nikiel

Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym Indywidualnym

VI miejsce i awans do rejonu

Paweł Skalak

Roman Majewski

Wojewódzka Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

VIII miejsce w biegu na 100m

oraz XII miejsce w skoku w dal

Ireneusz Sidło

Adrian Wacięga

Wojewódzka Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

XVIII miejsce w pchnięciu kulą

Arkadiusz Blachura

Roman Majewski

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

II miejsce w biegu na 100m

oraz II miejsce w skoku w dal

Ireneusz Sidło

Adrian Wacięga

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga Lekkoatletyczna

III miejsce w pchnięciu kulą

Arkadiusz Blachura

Maciej Pająk

Małgorzata Sikora

 

Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu

 

III miejsce w stylu klasycznym

III miejsce w stylu klasycznym

Bożena Pietrasiewicz

Arkadiusz Blachura

Paweł Skalak

Ireneusz Sidło

Filip Mrowiec

Konrad Kawczyński

Powiatowa Gimnazjada w Snowboardzie

II miejsce i awans do etapu woj.

VIII miejsce i awans do etapu woj.

Bożena Pietrasiewicz

Arkadiusz Blachura

Ireneusz Sidło

Angelika Pasternak

Arkadiusz Walusiak

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

I miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Kamil Majkut

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

II miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Natalia Adamus

Regionalny Beskidzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

III miejsce

Anna Handzlik

Dorota Katańska

Szymon Hankus

Kacper Własiński

Dominik Błasiak

Maciej Pająk

Marcin Łysoń

Damian Witek

Adrian Moskal

Kacper Mąsior

Roman Majewski

Dawid Bryja

Powiatowa Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej

 

Udział w powiecie

I miejsce w gminie

Paweł Skalak

Arkadiusz Blachura

Ireneusz Sidło

Script logo