JASEŁKA "CICHA NOC" W 4d

Święta Bożego Narodzenia gromadzą bliskich przy jednym stole. Uczniowie klasy 4d przygotowali wieczór, kiedy razem z najbliższą rodziną, wspólnie zaśpiewali  tradycyjne polskie kolędy. Nasze klasowe, integracyjne  spotkanie jasełkowe uświetniło przedstawienie „Cicha noc” w wykonaniu wszystkich uczniów.  W ten szkolny, aczkolwiek rodzinny wieczór, nie zabrakło u nas  zapachów  świątecznej kuchni; nasze mamy przygotowały domowe, pyszne korzenne pierniczki, ciasta, ciasteczka. Świąteczny nastrój dawał  okazję do rozmów, wspomnień i planów na Nowy Rok. Muzyka, kolędy, pastorałki długo jeszcze grały w naszych sercach. Dyrekcja Szkoły przyjęła nasze zaproszenie i bardzo się cieszyliśmy, że w ten uroczysty wieczór mogliśmy wspólnie pokolędować. Bardzo miło było nam powitać także Panią wychowawczynię klasy 4c z rodziną i dwoma  Aniołkami:)

Następne Boże Narodzenie dopiero za rok. Z nutą nostalgii każdy przyzna, że (…) to dobrze, że są święta, które godzą wszystkich, kiedy ludzie i zwierzęta są nam drodzy, bliscy.
Jak dobrze, że są święta i życzenia miłe,
Aby każdy rok pamiętał te cudowne chwile.”

Galerię zdjęć przygotowała mama Nadii - Pani Monika Laszczak. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia albumu:)

wychowawczyni klasy 4d

Agata Wróbel Rejman